Gdzie można skorzystać z usługi drukowania map?

mapa

Chociaż z map korzystamy stosunkowo często, to już usługi z zakresu ich drukowania nie należą do typowych. Tymczasem istnieje wiele przypadków, w których istnieje konieczność skorzystania z nich. Pomimo popularyzacji takich usług jak Mapy Google, drukowane mapy nadal znajdują szerokie zastosowanie: służą turystom na szlakach wycieczek, uczniom w formie atlasów szkolnych, a w formie map ściennych mogą pełnić także funkcję ozdobną. Jednocześnie warto zaznaczyć, że stworzenie wydruku mapy nie należy do najprostszych zadań, wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Nie wszystkie drukarnie zajmują się więc tak zaawansowanymi usługami. Jeśli chcesz stworzyć wydruk mapy w wysokiej jakości, możesz zgłosić się do drukarni Anex.

Co jest ważne podczas drukowania map?

Podczas wyboru drukarni, która podejmie się takiego zlecenia, warto zwrócić uwagę na zakres oferowanych usług. Mapy mogą być drukowane w różnych formatach i na różnych rodzajach papieru. Bardzo ważna jest jakość wykonania, szczególnie barwy, które odgrywają kluczową rolę w przypadku map. Muszą być żywe i soczyste. Na mapach niejednokrotnie pojawiają się niewielkie symbole czy napisy, które muszą być bardzo wyraźne. Dlatego decydując się na skorzystanie z usług drukowania map, powinniśmy znaleźć profesjonalną drukarnię, która specjalizuje się w tego typu realizacjach i dysponuje naprawdę dobrym sprzętem.

Drukowanie map w drukarni Anex

Drukarnia Anex specjalizuje się w tworzeniu wydruków map. Druk map wykonujemy na wysokiej jakości papierze, a na życzenie Klienta przeprowadzamy też falcowanie (łamanie) oraz laminowanie. Mapy i atlasy przygotowujemy w różnych formatach. Dzięki nowoczesnym maszynom mamy możliwość druku offsetowego w wielkim formacie.

Podejmujemy się też drukowania zdjęć i atlasów ze zdjęciami. Podobnie jak inne nasze produkty, atlasy ze zdjęciami jesteśmy w stanie wydrukować w bardzo dużych formatach, zawsze stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość realizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo.